Přeskočit na obsah

O mně

Mirek Pachl

Mirek Pachl

Vizionář - tvůrce - inovátor

Narodil jsem se dne 31. května roku 1978 ve znamení blíženců, podle čínského kalendáře kůň. Stále žiji v mém rodném městě Brně.

Baví mě tvořit, rozbíhat nové projekty. Dokáži racionálně uvažovat a vidět příležitosti. Jsem trochu snílek a vizionář, ale prý díky těmto lidem vznikají neobvyklé věci.

Používám produkty od Applu, neboť mě přijdou kvalitní, snadné a intuitivní na používaní. Ustavičně sleduji nové technologie z různých odvětví.

Od malička se snažím inspirovat úspěšnými lidmi. Jsem věčný optimista. Stále se snažím být pozitivní, i když mám někdy náročné dny.

Na sociálních sítí nejsem sice moc aktivní, ale občas je využívám.

Sociální sítě

Již od svých dvanácti let pracuji na počítačích. Můj první počítač byl Sharp, kde se programy nahrávali přes kazety. Během této doby jsem jezdil s tatínkem a instaloval počítače včetně programů jeho kamarádům a obchodním partnerům. 

Na střední škole jsem učil našeho učitele i spolužáky, jak pracovat ve Windows a balíkem Office. Jako mladý jsem programoval v Basicu, ale bohužel jsem toho tenkrát nechal, čehož trošku lituji.  Nicméně k informačním technologiím mám blízko stále

My experiencies

Moje dovednosti

Za celou dobu mého podnikatelského období jsem si prošel různými obory. Nikdy jsem je nestudoval, o to více jsem viděl možnosti a mezery v daném odvětví a využil je. Rychle se učím nové věci, které mě zajímají. Umím tvrdě pracovat, jsem jistým způsobem perfekcionista, rychle – uvážlivě reaguji a rozhoduji se.

Jsem pokorný, kreativní, upřímný, nápaditý, precizní, vstřícný, přesvědčivý, sympatický, pořádkumilovný, intuitivní, zodpovědný, přímočarý, moudrý a odvážný. Nemám rád slovo neexistuje nebo to nejde. Vždy se najde řešení.

Pracuji na denní bázi s MS Office 365. Pokud potřebuji řešit grafické práce, tak používám Adobe Photoshop. A samozřejmě můj oblíbený Total Commander. Web stránky si tvořím všechny sám přes WordPress/WooCommerce. V kódu se orientuji HTML, PHP a CSS. 

Pravidelně využívám angličtinu s mými zahraničními partnery. 

Jsem zvyknutý na řízení lidíprojektů, cokoliv zorganizovat. Rozumím marketingu, zejména tomu online a mám obrovské zkušenosti v rámci mezinárodního obchodování.

Management

Projektové řízení
Organizace

Marketing

On-line
Off-line

Obchod

Mezinárodní
V rámci Česka & Slovenska

My Hobbies

Záliby

Rekreačně sportuji, cestuji, studuji a věnuji se rodině. Prostě jako většina ostatních lidí 🙂 Navštívil jsem Anglii, Francii, Monako, Španělsko, Itálii, Chorvatsko, Slovinsko, Německo, Švýcarsko, Holandsko, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Litvu, Řecké ostrovy, Tunisko, Egypt, Spojené arabské emiráty, Čínu, Hongkong a Macao. Zajímám se o nové technologie a novinky ve světě. Dívám se na sci-fi, thrillery, akční, komedie a občas s manželkou na romantiku. Oceňuji taktéž dobré seriály a především dokumenty. Se zálibou vařím a různě experimentuji s potravinovými ingrediencemi.

Studium

Neustále čtu a studuji ekonomii, právo, bankovnictví, účetnictví, daně, vše ohledně zdraví, stravy a její vliv na lidského tělo, biologii, genetiku, životopisy úspěšných lidí, motivační knihy.

Cestování

Rád cestuji a poznávám nové místa ať už v rámci Česka, Slovenska, tak i zahraničí.

Rodina

Jsem šťastný otec dvou dcer a manžel mé krásné a milující manželky.

Sport

Od mládí jsem dělal bojové sporty (kick box, thajský box). Mám období kdy chodím do fitness centra si protáhnout tělo. Poslední roky mě oslovilo běhání a workoutové hřiště, jóga či meditace.

Reference

Co říkají moji klienti?

5/5
Od našeho prvního střetnutí bylo ze strany pana Pachla vstřícné a profesionální jednání. Vždy nás včas upozorňují na dodání potřebných dokumentů pro hongkongské úřady. Všechny záležitosti řeší rychle a spolehlivě.
5/5
Využili jsme kompletních služeb (vyhledání čínských partnerů, víza, letenky, ubytování). Pan Pachl měl na starosti naši firemní výpravu. Osobně s námi vycestoval do Číny, kde jsme navštívili továrny a vybrali si našeho budoucího partnera. Mohu jen doporučit.